Poznaj historię właściciela warsztatu

Podejmowanie decyzji nie jest łatwe. Dlatego należy zrobić wcześniej kalkulację tak, jak to zrobił jeden z właścicieli warsztatu.

1

Poznaj Krzyśka

Krzysiek prowadzi swój warsztat od kilku lat. Przez ten czas zdobył zufanie wielu klientów i miał coraz więcej pracy. Często miał problem z odtłuszczaniem profili, czy domywaniem części.

Zastanawiał się nad myjnią, ale nie wiedział jak ją kupić. Bał się ryzykować wydania 30 tysięcy złotych w ciemno!

Dlatego zatrudnił pomocnika. Potrzebował pomocy w pracy i myciu części. Uznał, ze jest to tańsze rozwiązanie, bo nie przekracza kilku tysięcy miesięcznie.

Poznaj Mariusza

Mariusz jest nowo zatrudnionym pomocnikiem w warsztacie. Doskonale sobie radzi przy szukaniu usterek silnikowych. Niestety musi wykonywać nudne, rutynowe prace. W zasadzie są takie dni, kiedy zajmuje się tylko czyszczeniem części.

Po każdym czyszczeniu ma duży problem z odpadami. Klientów przybywa, a moce przerobowe warsztatu maleją. Padł pomysł zatrudnienia kolejnej osoby. Dopiero rozmowa o wynajęciu myjki, pozwoliła uniknąć zbędnych kosztów.

2
3

Podjęcie decyzji o wynajęciu sprzętu

Krzysiek zapoznając się z ofertą wynajęcia myjki, przygotował prostą kalkulację:

Koszty nowego pracownika: ok. 3000 zł / 5000 zł netto m-c
Koszty wynajmy myjni automatycznej wraz z obsługą serwisową i dostawą chemii: ok. 990 zł netto m-c

Dzięki nowemu urządzeniu, jego pracownik może skupić się na naprawach. Teraz przyjmuje więcej klientów i nie potrzebuje dodatkowej osoby do mycia mocno zabrudzonych części.

Porozmawiaj o wynajęciu myjki

Mariusz i Krzysiek nie zapominają o problemach z chemią oraz odpadami

Nie wiem, czy wiesz ile problemów może przynieść nieodpowiednie zarządzanie odpadami. Obecnie każda firma musi przygotować obszerną dokumentację dotyczącą odpadów.

Współpraca z firmą Myjki360, pozwala Mariuszowi i Krzyśkowi zapomnieć o tych problemach. Teraz zamiast z urzędnikami, rozmawiają z nowymi klientami, rozwijając możliwości swojego warsztatu.

4

Koniec historii. Jak zamówić myjkę przemysłową?

Rozmawiamy i dobieramy urządzenie
Arrow
Icon
Otrzymujesz myjkę, a my ją serwisujemy
Arrow
Icon
Będziemy utylizować za Ciebie odpady
Arrow