Myjki kabinowe

Urządzenie myjka kabinowa możesz mieć już za jedyne 1299 PLN netto miesięcznie

Porozmawiaj z doradcą

Myjka kabinowa wysokociśnieniowa ma szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie czyszczenie i odtłuszczanie wymaga zastosowania wysokiego ciśnienia. Myjka kabinowa warsztatowa sprawdzi się przy regeneracji elementów silnika, skrzyń biegów, turbosprężarek itp. Znakomicie usuwa zabrudzenia i zatłuszczenia nawet w najtrudniej dostępnych miejscach, które to zabrudzenia powstały na elementach aluminiowych, stalowych czy np. żeliwnych.

Myjka kabinowa – działanie

Proces mycia w myjce kabinowej odbywa się w obiegu zamkniętym na bazie specjalnego płynu alkalicznego przy użyciu podwyższonej temperatury (do 45 °C). Czyszczone elementy są kładzione na specjalną półkę do mycia części. Myjka kabinowa warsztatowa obsługiwana jest przez ruchomy przełącznik nożny. Po zamknięciu drzwiczek operator obsługuje wewnętrzny pistolet wysokociśnieniowy przez dwa otwory manipulacyjne, które są wyposażone w rękawice. Płyn z mytych części spływa w sposób wymuszony przez kosz filtrujący z powrotem do zbiornika zasilającego.

Myjki warsztatowe z obiegiem zamkniętym pozwalają na skuteczne mycie gwarantując zmniejszenie zużycia środka czyszczącego. Niewątpliwym atutem myjki warsztatowej kabinowej jest zastosowanie dodatkowego pistoletu ze sprężonym powietrzem do przedmuchiwania oraz dodatkowego pędzla myjącego. Aby zwiększyć komfort użytkowania, w myjce zastosowano zintegrowane mycie szyby.

Odpad w warsztacie samochodowym, zakładzie przeróbczym lub produkcyjnym powstały podczas procesu mycia jest odbierany w ramach kompleksowo świadczonej usługi.

Przykładowe dane techniczne:

Nośność
100kg
Pojemność zbiornika
100L
Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.)
1210x1860x760mm
Max temp. robocza
45 °C
Ciśnienie
38 bar
Zasilanie
230V, 50Hz

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże dobrać Ci parametry urządzenia do Twoich potrzeb.

Porozmawiaj z doradcą