Myjki Lakiernicze

Urządzenie myjnia do pistoletów lakierniczych możesz mieć już za jedyne 899 PLN netto miesięcznie.

Porozmawiaj z doradcą

Myjnia do pistoletów lakierniczych jest uniwersalnym rozwiązaniem do mycia pistoletów lakierniczych i natryskowych. Automatyczny proces mycia uruchamiany jest za pomocą zegara sterującego, a sam proces mycia odbywa się w obiegu zamkniętym. System recyrkulacji rozpuszczalnika optymalizuje zużycie preparatu czyszczącego, co wyraźnie przekłada się na ilość powstałego odpadu. Podczas czyszczenia pistolet jest przedmuchiwany sprężonym powietrzem przez co środek myjący nie przedostaje się do kanału powietrznego. Istnieje również możliwość przepłukiwania czystym rozpuszczalnikiem przy użyciu przycisku.


Pamiętaj, że producenci pistoletów lakierniczych wymagają, aby te były myte w myjkach lakierniczych

Myjka lakiernicza – działanie

Stanowisko robocze wyposażone jest w komorę do mycia automatycznego oraz pędzel do ręcznego czyszczenia przedmiotów. Tak zintegrowany system pozwala na wykorzystanie myjni jako urządzenia zarówno automatycznego jak i manualnego.

Myjnie lakiernicze zasilane są wyłącznie pneumatycznie. Dla wygody użytkowania myjka do pistoletów lakierniczych posiada silny odciąg, który jest włączany i wyłączany automatycznie po zamknięciu lub otwarciu klapy.Istnieje również możliwość dostarczenia myjki wyposażonej w dwa oddzielne obiegi.

Kompleksowa usługa zawiera dzierżawę urządzenia myjącego, dostawę środka czyszczącego oraz odbiór powstałego odpadu. W ramach usługi wypełniamy dokumentację BDO dotyczącą odbioru odpadu od Klienta tj. z warsztatu, lakierni, zakładu produkcyjnego itp.

Myjki lakiernicze są zgodne z ATEx
ATEx – Audyt Techniczny Ex, to wnikliwa diagnoza stanu rzeczywistego instalacji/obiektu, w których mogą występować atmosfery wybuchowe. Audyt ATEx to proces oceny dotyczący obiektów już istniejących, przeznaczonych do modernizacji lub wymagających potwierdzenia zgodności wykonania z dokumentacją wykonawczą.

Dane techniczne urządzenia z jednym obiegiem:

Wymiary urządzenia (wys. x szer. x gł.)
1010x640x510mm
Ciśnienie robocze
max. 6bar
Max. strumień objętości wylotowej
216m3/h

Dane techniczne urządzenia z dwoma obiegami:

Wymiary urządzenia (wys. x szer. x gł.)
1010x900x630mm
Ciśnienie robocze
max. 6bar
Max. strumień objętości wylotowej
415m3/h

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże dobrać Ci parametry urządzenia do Twoich potrzeb.

Porozmawiaj z doradcą