Myjki warsztatowe

Urządzenie w wersji ekonomicznej możesz mieć już za jedyne 219 PLN netto miesięcznie.

Porozmawiaj z doradcą

Myjnie manualne – stoły robocze – służą do odtłuszczania części i detali przed i po procesach produkcyjnych, w warsztatach, serwisach samochodowych i motoryzacyjnych, przy regeneracji silników jak również w pozostałych obszarach przemysłu.

Myjki warsztatowe dzięki dużej powierzchni roboczej oraz solidnej konstrukcji umożliwiają ręczne mycie stosunkowo dużych gabarytów, podzespołów, regenerowanych detali. Myjka warsztatowa sprawdzi się wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność odtłuszczania oraz wstępnego przygotowania do dalszej obróbki czystych elementów.

Myjka warsztatowa – działanie

Mycie elementów odbywa się w obiegu zamkniętym. Dzięki zastosowaniu mocnej pompy ssąco-tłoczącej płyn podawany jest z beczki do pędzla przepływowego.

Zatłuszczone, zabrudzone detale obmywane są ręcznie przy użyciu przepływowego pędzla. Zalecany przez nas środek myjący posiada bardzo dobre właściwości myjąco-odtłuszczające. Środek czyszczący wraz z zabrudzeniami przepływa przez perforowany blat myjki, a cząsteczki brudu osiadają na dnie beczki.

Płyn czyszczący pozostaje na górze i tym samym wraca do obiegu. Używany w naszych stołach roboczych płyn do myjki warsztatowej doskonale nadaje się do czyszczenia części samochodowych, warsztatowych, elementów silnika, skrzyń biegów itp. Jego właściwości pozwalają na czyszczenie detali z olejów, smarów i innych bardzo uporczywych zabrudzeń. Czyszczenie zabrudzonych elementów odbywa się w procesie mycia „na zimno”.

W skład kompleksowej usługi, oprócz dzierżawy urządzenia oraz serwisu, wchodzi również odbiór odpadów powstałych w procesie mycia u Klienta, w warsztacie lub zakładzie.

Przykładowe dane techniczne:

Nośność
500kg
Pojemność beczki
60L / 80L / 200L
Wymiary urządzenia (szer. x wys. x gł.)
1200x780x1200mm
Powierzchnia robocza
1175x775mm
Zasilanie
230V, 50Hz

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym doradcą. Pomoże dobrać Ci parametry urządzenia do Twoich potrzeb.

Porozmawiaj z doradcą